Jump to content
BMW E39 Club Romania
Sign in to follow this  
P_Octavian3

Vand proiector ceata Original ; partea stanga , modelul ZKW dreptunghiular pina in 09.2000 .

Recommended Posts

Vand proiector  ceata stanga Original  . Este  perfect  functional ; Impecabil  .  modelul  ZKW dreptunghiular / fabricatie pina in 09.2000.

Se vinde deoarece am schimbat cu aftermarket noi  (am luat pana la urma ambele Proiectoare noi deoarece era o diferenta de nuanta  intre cel  nou de partea dreapta care l -am cumparat pe AfterMarket  si cel vechi / Original de pe stanga  care il vand )

Necesita o lustruire buna /  Polish.   Eventual se poate vinde  si cel de pe partea dreapta pt cine are nevoie  , dar are sticla sparta. (corpul este intact)

Se.poate oferi si livrare gratuita in Arad , Timisoara , Sibiu , Cluj , Targu Mures, Brasov , Ploiesti , Bucureti zona aeroport Otopeni sau Blvd Timisoara.

Pret 150 ron ;  Negociabil

puteti sa ma contactati la T e l.   O 7 2 8 . 9 6 1 3 6 8

01     Fog lights, left     ZKW     1     09/1997     09/2000     63178377941    

Suna-ma te rog cand ai putin timp    ;   Eu zic ca sigur ne intelegem  ; Mai ales ca suntem destul de apropiati  si tu esti si membru oficial in consiliul de administratie la   e39.ro  :)   poate mai si vb putin la telefon despre una alta (si mai ales ca avem motorizari identice) :) as avea nevoie si eu de un cardan intreg sau macar de flansa finala care intra in Grup ; si alte  cateva intrebari.. :)

Sincer eu initial eu am cautat sa cumpar partea dreapta original / am si pus anunt pe site ..dar nu m-a sunat nimeni ;  probabil deoarece nu sunt membru activ

Astept tel tau

Octavian

Pentru tine va fi sigur mai mic ...:) sincer M-am gandit undeva la 150 ron ..

Da-mi te rog numarul tau sau suna-ma daca poti . Mi-ar face mare placere sa vb cateva minute ... Cand mi-am facut contul am zis ca voi fi un membru activ , voi merge si la intruniri ,  dar am renuntat din lipsa de timp din pacate ... 

Inteleg situatia ... :) si eu care imi facusem sperante ca ma v-a suna si voi deveni si eu  un membru activ , chiar cu perspective ... :)

pretul este 150 RON negociabil in limita bunului simt . Nu stiu daca e mult sau putin avand in vedere ca unul nou original costa 500 ron ;  Eu la suma asta m-am gandit.

Cine e interesat sa ma sune , sigur  ne intelegem . mai bine le  dau decat sa stea in magazie

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this