Sari la conținut

REGULAMENT !!!


TOM
 Share

Recommended Posts

suntem abia la inceput, or sa apara si mistocarii dar daca nu si revizuiesc comportamentul ne vor parasi cu sau fara voia lor. o sa facem tot posibilul sa evitam astfel de situatii si daca ele apar, sa le eradicam. inca nu am facut nici un regulament si cred ca nu e nevoie momentan de unul. cel mai bun regulament e cel al bunului simt si al folosirii corecte a limbii romane. In principiu am gandit forumul astfel incat sa fie pentru posesorii de e39 si mai ales in interesul lor. Nu avem nevoie de tiganeli pe forum, nu avem nevoie de mistocareli, de topicuri despre te miri ce, despre pocirea limbii romane sau mai stiu eu ce.

 

Ma repet, bunul simt tine loc de regulament, folosirea limbii romane intr un mod corect, topicuri care tin doar de e39, fara mistocareli, rautati, aberatii si altele. Cam asta ar trebui sa fie pe acest forum. Daca reusim sa atragem un colectiv de calitate e minunat. Nu avem nevoie de mai mult!

 

Trebuie sa iasa ceva frumos! Daca vrem, sigur iese!

 

UPDATE:

 

Titlurile trebuie sa fie sugestive, nu se accepta titluri de genul " o problema", " o intrebare " etc

 

Deoarece vad ca tot mai multi au uitat limba romana si cum se scrie corect din punct de vedere gramatical, vreau sa va anunt ca orice aberatie gramaticala gen "k" in loc de "c", "j" in loc de "s" si altele de genul, in principiu toate aberatiile si pocelile limbii romane folosite pe mirc, messenger sau facebook, atrag stergerea intregului comentariu fara preaviz si fara explicatii.

Editat de TOM
update regulament
  • Like 6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 8 months later...

UPDATE 06/02/2012

 

Incepand de astazi 6 Februarie 2013 accesul celor care nu au cont pe forum va fi limitat la urmatoarele topicuri:

 

- Regulament

- Masina Mea

- Esti membru nou? Prezinta te aici

 

Am considerat ca daca cineva are nevoie de cineva sau ceva din comunitatea noastra, ar fi de bun simt sa-si faca si un cont si sa incerce sa contribuie la randul lui cu ceva. Numai asa putem sa crestem si sa ne dezvoltam!

  • Like 5
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

×
×
  • Creează nouă...