Sari la conținut

BMW e39 520i


RCF
 Share

Recommended Posts

Arata a masina ingrijita! Inseamna ca esti un posesor de 520i norocos, din moment ce nu ai probleme cu el. 

 

Ai ce sa imbunatatiri sa ii aduci, partea proasta e ca retrofit-urile sunt costisitoare.  :(

 

O zi faina! :)

da este o obsesie a mea sa fie masina curata si toate la locul lor, sper sa pot sai aduc ceva imbunatatiri cat de curand( faruri, stopuri, spoiler) astea au prioritate. o zi faina tuturor.

 

urmareste cu interes forumul si o sa gasesti idei bune de upgrade :) sa o stapanesti sanatos !

il urmaresc zilnic de cand mi-am facut contul, idei sunt destule dar trebe si fonduri, incet incet sper sa le rezolv. ms la fel ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

arata bine si la e la linie toata masina.asta e cel mai important,ca vb colegilor de mai sus,restul se pun in timp.

cat despre up-gradeuri;nu toate sunt scumpe/costisitoare,trebuie doar sa ai rabdare.

 

PS: ce fel de bara vrei sa-i cumperi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

''cheala''...''ne-cheala''...are 150 de cai sub capota ce nu au avut probleme ..asta conteaza cel mai mult!!!

parerea mea ca cel mai mare plus la exterior il fac jantele... o investitie in unele de 17''-19'' schimba complet imaginea...in bine!!!

Salutari si numai bine!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

''cheala''...''ne-cheala''...are 150 de cai sub capota ce nu au avut probleme ..asta conteaza cel mai mult!!!

parerea mea ca cel mai mare plus la exterior il fac jantele... o investitie in unele de 17''-19'' schimba complet imaginea...in bine!!!

Salutari si numai bine!!!!

da intradevar jantele schimba foarte mult, dar sincer sa fiu un maxim 17 mi-as pune la ce drumuri avem, nu ca nu as vrea mai mari dar nu se merita mai ales daca umbli des cu ea si mai mergi si pe drum de tara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt deacord cu Marius,eu nu pot sa schimb rotile ca-i jale cu drumurile astea!cred ca-mi iau si o pereche pe 17` ca sa am pentru fiecare anotimp  :) !le-as putea folosi primavara cand se astupa gropile de obicei :lol:

faptul ca -ti place ca totul sa fie ok si la locul lor nu inseamna neaparat o obsesie,pur si simplu arata ca esti un om ordonat si ca apreciezi un lucru,care..,te tine asa cum ai grija de el!parerea mea e ca interiorul la o masina e ca o oglinda,arata ce fel de om esti!sunt convins ca primesti acelasi respect in trafic cu "golanul" ca si cu orice e39,si eu sunt in aceeasi situatie si ma simt jenat cand vad ca unii soferi ezita sa treaca de mine,dar le fac loc  :),de regula nu ma grabesc.

sa ai noroc la ea,drumuri bune iti doresc!

ps:frana de mana e cam sus!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Ai lipit un conținut cu formatare.   Elimină formatare

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...