Sari la conținut

520d EE


toffefe
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Mulțumesc! Din păcate nu, încă nu a venit răspunsul de la Poliție la adresa înaintată de către firma de asigurari. E clar cine e vinovatul, dar stam pe loc din cauza birocrației absurde. Am deja dovada emisă de Poliție, deci treaba e clară. O țin in curte la dealerul bmw iasi, dar nu pot sa o țin la infinit si de plătit platforme sa o tot mut, nu prea am chef. Sper sa primesc mai rapid despăgubirea sa o pot radia si valorifica.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumesc! Din păcate nu, încă nu a venit răspunsul de la Poliție la adresa înaintată de către firma de asigurari. E clar cine e vinovatul, dar stam pe loc din cauza birocrației absurde. Am deja dovada emisă de Poliție, deci treaba e clară. O țin in curte la dealerul bmw iasi, dar nu pot sa o țin la infinit si de plătit platforme sa o tot mut, nu prea am chef. Sper sa primesc mai rapid despăgubirea sa o pot radia si valorifica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Calatoria a ajuns la final. E39 pe viata....numai ca deocamdata am luat o pauza fortat.

A fost frumos, am reușit sa cunosc personal câțiva din pasionatii de pe forum. Bucurați-va maxim de E39, chiar e o mașina deosebita. De azi nu mai sunt propietar.

Se poate Închide topicul.

A fost o onoare!

  • Like 6
  • Sad 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

×
×
  • Creează nouă...