Jump to content
BMW E39 Club Romania
  • Announcements

• TOM

FACEBOOK - BMW e39 Club Romania - Pagina Oficiala www.e39.ro   12/29/2017

FACEBOOK BMW e39 Club Romania - Pagina Oficiala www.e39.ro Incepand de azi 30/12/2017 and decis sa avem pagina noastra oficiala pe Facebook pentru a nu mai lasa imaginea noastra sa fie patata de tot felul de cluburi false ce se dau a fi Club e39 Romania ! Pagina noastra oficiala o gasiti aici: https://www.facebook.com/groups/www.e39.ro/about/ Va asteptam! Un an nou fericit !!!!
SAX

E39 puse la vanzare in Romania !

Recommended Posts

M-am gandit sa fie si aici un topic de genul :D bineinteles doar despre E39 !

Putem dezbate anunturile de pe diferite site -uri de vanzari , sa ne ajutam cu pareri daca unul din noi vrea sa cumpere o masina !!

Incepem cu asta :

http://www.autovit.ro/bmw-520-C23496530.html

c234965301.jpg

c234965302.jpg

Arata excelent din poze , chiar prea bine! Se discuta altundeva ca o vinde un samsar acum .

• Like 3

Masina asta se vindea acum ceva timp pe autovit cu 5500 e.. nu avea folie atunci .

Ceva nu-i OK la bara fata .. lipseste suportul de numar si bara nu-i gaurita .

M-am gandit sa fac masina mea imole red dar n-am chef sa merg la RAR ...

• Like 1

azi m-am intalnit cu acest exemplar in trafic...baiatu e de treaba,a mers in spatele meu,pe urma in paralel sa ma salute si si-a vazut de drum....arata impecabila la prima vedere..... o sa o studiez ca sigur ma mai vad cu ea prin oras...

pai se reinoieste itip si asigurarea si ce mai trebuie odata pe an undeva pe la 240 de euro ,la noi da taxa e de 3100 de euro eu la vechea mea masina am platit 3000 dar na necazul (nu tin neaparat sa o cumpar dar ma tenteaza ,mai astept putin pana apare ceva pe la noi)