Sari la conținut

E39 puse la vanzare in Romania !


SAX
 Share

Recommended Posts

pai nu o vand prin telefon, eu stiu ca daca vrei o masina te duci la om, mergem la BMW o bag pe rampa cer o revizie completa si discutam dupa


si apropo de masini dotate, anul trecut mi-am luat anvelope noi DUNLOP 4D DOT 2014 500 euro, cam cat o navigatie, directia Lemfolder cam 650 euro, cat un interior confort...daca chiar e sa mergem la nivel de detaliu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi se pare un pret mai mic decat valoarea de piata. Am un prieten, si-a luat un 525da, 2003, mpacket, cu 5200, fara taxa platita.

 

Cu pozele, le dau dreptate colegilor, pozele atrag clientii, si fac 90% din anunt.

 

Imi pare rau ca o dai, bmwrail zicea ca toarce prea frumos motorul ala sa fie vanduta.

 

Sporuri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am timp de poze si sedinte foto, daca ziceti ca ajuta o sa fac si asta, nu ma pricep la chestii dinastea

 

nu am pus pret pe aspectul exterior niciodata...drept urmare nu are M paket si mai stiu eu ce lumini si luminite...

bimer M PACKET - nu e cocalarie daca asa a vrut sa sune.....daca nu ai timp sa ii faci poze...spal-o vineri si vino la intalnire si iti fac poze gratuit...... In stilul ala nici eu nu as veni la vizionare.... Ganduri bune.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu poze profi poti linistit sa-i mai cresi si pretul spre 6000, desigur si un anunt in care sa scrii tot ce ai pus pe masina, ce ai schimbat etc.

 

in primul rand, cum spunea si colegul mai sus, pozele o sa atraga oamenii sa o vada. acolo, fata in fata, ii spui omoului, ii arati ce ai facut/schimbat la masina, eventual ii dovedesti cu facturi etc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu o vand prin telefon, eu stiu ca daca vrei o masina te duci la om, mergem la BMW o bag pe rampa cer o revizie completa si discutam dupa

si apropo de masini dotate, anul trecut mi-am luat anvelope noi DUNLOP 4D DOT 2014 500 euro, cam cat o navigatie, directia Lemfolder cam 650 euro, cat un interior confort...daca chiar e sa mergem la nivel de detaliu

 

Dupa cum arata masina, n-as fi zis in 10000 ani ca s-au bagat bani in ea. Inteleg ca e greu sa tii masina neagra curata prin Bucuresti, dar nici pt cateva poze sa n-o aranjezi. Ce mi se pare aiurea e ca nici n-ai mentionat in anunt ce ai schimbat si cat... altii se lauda si cu o revizie de 100 euro facuta acum un an. Zic asta in ideea ca si eu am bagat bani in jante, anvelope noi 17, interior, volan, directie/suspensie, soft, evacuare, or mai fi, si m-ar interesa sa stiu din capul locului daca cineva a schimbat piese la masina sau doar a mers cu ea la rupere si trebuie sa i le schimb eu. Ori daca vad o masina jegoasa cu 3 linii de text in anunt, nici nu mai sun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma pricep la asa ceva, e prima oara cand "incerc" sa vand o masina...

 

eu cand am cumparat-o, am cautat 5 6 masini in bugetul meu, m-am dus, le-am vazut indiferent de poze, din 6, 1 a acceptat testare la BMW am fost, am primit verdictul, i-am dat banul si gata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut si eu anuntul cu masina @Bimer,trebuie sa iti zic ca anuntul suna foarte dezinteresat parca nici nu ai vrea sa o dai sau mai stiu ce alte chestii.Parerea mea este sa ii faci o baita si apoi ceva poze chiar si cu un tel bun si neaparat sa faci completari la anunt cu ce ai schimbat la masina,dotari si ce alte detalii ai mai facut.Cum zicea si colegul Scooter,cu siguranta ii mai poti creste un pic pretul.Bafta la vanzare si sper ca nu am suparat cu nimic,a fost doar o parere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Ai lipit un conținut cu formatare.   Elimină formatare

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...