Sari la conținut

E39 puse la vanzare in Romania !


SAX
 Share

Recommended Posts

 

e frumoasa.culoarea super,dar nu cred ca este fabricata in 2001.in acest an deja toate se fabricau face-lift(din sept 2000 parca).oricum..dupa chestia asta se vede cat de serios este omul.

ce ma enerveaza samsarii astia cand fac asa.a mea este fabricata 6-1999 si ce ar fi sa spun ca este din 2000?!...bullshit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

E ok acest 528i touring, mai ales ca userul e de incredere, il cunosc de pe alt forum. A specificat pe respectivul forum defectele masinii (pompa servo si inchiderea centralizata, deci nu cred ca nu merita masina, mai ales la acei bani.) Ideala pt cei cu touring cu motor ,,micut'' si fara dotari! La 1000 euro e chiar pret excelent, in Germania asa ceva nu se gaseste sub 1500 euro, la care se adauga drumul. De inmatriculat nu cred ca se merita, caci automat se va plati un impozit mare. Repet, pt cei care doresc un 2.8 si un interior cu piele, volan cu comenzi, masina e exact ceea ce trebuie!

 

 

 

 

 

 

Ce parere aveti ? http://www.autovit.r...-C27181181.html (as putea pune la alta rubrica)

 

Interiorul e oribil. Intr-un cuvant, tiganie! Nu are rost sa merg mai departe...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neaparat daca ai timp pune 3 poze cu ea la taranisme :lol:

le salvez de pe site , vroiam la kitsch :)) , dar si acu mi e teama ca poate e coleg cu noi pe forum si ... ar fi urat :) !?

 

foarte tare odorizantul din masina celui de HD :blink:

ma si miram cand mai incepe cineva sa rada de betele alea in CWS :dash1:

 

Neaparat daca ai timp pune 3 poze cu ea la taranisme :lol:

suntem prea rai , gusturile nu se discuta :lol:

 

E ok acest 528i touring, mai ales ca userul e de incredere, il cunosc de pe alt forum. A specificat pe respectivul forum defectele masinii (pompa servo si inchiderea centralizata, deci nu cred ca nu merita masina, mai ales la acei bani.) Ideala pt cei cu touring cu motor ,,micut'' si fara dotari! La 1000 euro e chiar pret excelent, in Germania asa ceva nu se gaseste sub 1500 euro, la care se adauga drumul. De inmatriculat nu cred ca se merita, caci automat se va plati un impozit mare. Repet, pt cei care doresc un 2.8 si un interior cu piele, volan cu comenzi, masina e exact ceea ce trebuie!

 

 

 

La acelasi lucru ma refeream si eu Liviu ... este un pret derizoriu , mai mult de atat am cheltuit luna trecuta si luna asta pentru masina mea :( !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din lemn ca sa pastreze mirosul in genul sticlutelor alea de le intorci sa curga pe capacul de lemn ... insa el a facut o ca un artist , in stil mare :) !

 

Eu il inteleg (intr un fel) , nu stiu daca e sau nu cocalar (clar gusturi nu are) , dar urat ca ne arata si "obiceiurile" sau felul lui de a intretine o masina ... exagerat !

 

O mai vinde doar la dezmembrari sau cu noroc pe la tara pe undeva !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deja e prea de tot.fiind din GR mie nu-mi inspira incredere deloc.cn stie cunoaste! ;)

merge pt dezmembrat , uz local si eventual fara sa parasesti Romania ! :)

 

Vazui pe alt site, nu are optiuni deloc ... AC manual , fara piele,fara nimic ... cred ca a fost chelita pt vanzare !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand o sa o vand pe a mea o sa zic editie limitata in lume :)) , poate am succes mai rapid ... bineinteles alaturi un pret bomba peste 8000 neg !

 

Si folosesc si replica ta acidutzu , daca imi dai voie ... "Cine stie cunoaste" :) , pe autovit e frecvent folosita pt a induce ... ceva!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-i rea deloc dar n-as avea rabdare sa discut cu propretarul dupa ce am citit descrierea .

i as face testul ala de zice el ca ia 10-14 in oras si dupa i as scadea 600 euro pt gpl :)) , daca nu are matraseli la impozit(desi nu prea stie cat este la 3.0) sunt sigur ca il sperie oricum intretinere, consum si RCA pe langa impozit... altfel o pastra ! daca si starea generala este cum arata in poze , merita banii ... a pus o la un pret bun si ar trebui sa se vanda rapid , doar s au vandut atatea "UNICAT" -uri si mai scumpe :)) !

In rest imi place "sinceritatea" lui , nimeni nu isi doreste samsari,pisalogi fara $ si fara intentie de a cumpara sau nesimtiti ca si clienti !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Ai lipit un conținut cu formatare.   Elimină formatare

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...