Sari la conținut

E39 puse la vanzare in Romania !


SAX
 Share

Recommended Posts

pielea e subiectiva, eu pe E39 nu am vrut, am avut pe cel dinainte cu scaune sport si nu imi place, prefer textilul sau Alcantara cu scaune sport pentru un grip mai bun. Cat despre restul, pe 520d le gasesti greu, e motorizarea omului mai sarac care daca nu a cheltuit pe un motor potent la configurare cam greu sa fi dat banii pe optiuni   :)

 

L.E. - in schimb imi doresc un interior Individual :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o chestie ciudata......masina asta sta cu lunile de vanzare in TM, fiind descrisa ca impecabila..http://olx.ro/oferta/bmw-525d-pak-m-impecabil-acte-la-zi-variante-schimb-ID424jY.html#4420f0cc6e....acuma o vad din nou la vanzare cu numere de valcea..ma gandesc oare.cum de se satura noul proprietar de ea in doar o saptamana........ :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes: , nu e singurul caz de cand urmaresc piata de e39.... :(  :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

legat de scaune e greu sa iti dai seama din pozele astea, plus ca si culoarea lor e tare ambigua, personal nu imi plac, dar ai avantajul ca e interior negru si poti oricand sa il schimbi cu unul sport cu Alcantara sau textil, la 200-300Eur am vazut ca se vand.

 

Altfel mie mi se pare ca arata bine, optiuni decente(trapa, xenon, scaune incalzite, comenzi volan, oglinzi rabatabile electric), are taxa platita, daca o scoti la un 4500Eur eu zic ca e ok, a mea ma duce 5k Eur inmatriculata, si in plus fata de asta are interior sport si perdelute laterale si luneta, care nu cred ca fac 500Eur, dar asa a fost sa fie si pe aia mi s-a pus mie pata cand cautam :) . Imi cautam un interior acum Individual dar e cred imposibil sa gasesc fara sa schimb si mocheta, consola, partea de jos a bordului, e un dezavataj al culorii interiorului la mine daca aleg sa il schimb.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta cu samsarii, fie te duci si o iei din DE, fie iti asumi riscul si o iei de la ei, cred ca 80% din masiniele SH din RO asa au fost aduse si toate au km dati inapoi, si apoi la o masina, diesel mai ales, de 15 ani e cam greu sa le mai iei cu 150k km :). Eu pentru ca nu puteam ajunge in DE anul asta am preferat sa o iau de pe autovit de la un asa zis samsar, probabil ca ai si vazut masina la Dan pana acum, evident nu e perfecta si probabil nici nu are km din bord ci mai multi, dar masina e ok mecanic, merge bine, nu are rugina, arata ok interior/exterior, totul functioneaza in ea asa ca ma declar multumit pana acum, si cel putin eu sunt de parere ca in general cu cat masina a petrecut mai putin timp in RO cu atat mai bine, de asta am si vrut sa iau una recent adusa din DE, stiu ca sunt si la noi masini super bine intretinute, dar sunt putine si nu a fost sa fie sa prind eu una din pacate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut-o :) E ok masina. In TM-AR te cam astepti sa fie cele mai multe masini aduse, sunt la granita. Dar in mures am fost luna trecuta, am vazut o masina "impecabila" in poze, iar la fata locului era jalnica. Probabil era si lovita ca nu puteam sa o tin drept pe drum.

A ta e chiar ok, raportat la calitate-dotari-pret, per total eu zic ca ai facut o afacere buna. Sper sa gasesc si eu ceva pana la urma. Am o singura oferta de la un coleg de forum, masina ok, doar ca e din 2000 NFL, a condus-o si Dan si trage bine. Deocamdata caut FL si daca chiar nu gasesc ma pot opri si la ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, asa fac. Dau un telefon, cer si vin-ul. Poate masina merita. Am primit si ajutorul unor colegi de pe forum pentru o vizionare, pot reusesc sa fac un drum.

 

 

 

LE: Am sunat, a trebuit sa insist, din a 4-a oara a raspuns, Un domn asa, nu stiu, putin cam aiurit. Dar mi-a dat vin-ul, confirma dotarile. L-am intrebat de testare in service, a zis ca el vine, dar e pacat sa mergem ca masina nu are nicio problema. Si cam atata, mi-a mai zis ca daca o vreau sa ma grabesc ca mai sunt si altii. Na, sa vedem acum daca merg.

Editat de increatul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Ai lipit un conținut cu formatare.   Elimină formatare

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...