Sari la conținut

E39 puse la vanzare in Romania !


SAX
 Share

Recommended Posts

Nu am nici un interes, n-am mai vorbit cu omul de foarte mult timp, si nici nu vreau sa insist aiurea, insa sigur e o masina mai buna decat foarte multe altele din tara, despre care nu stii nimic.

Poti doar intreba in ce stare e acum...:)

In definitiv tu stii ce e mai bine, totusi.

Bafta la cautari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai stiu nimic de cat. am incercat sa-l mai sun de cateva ori si numarul e deconectat. in schimb am vazut acum vreo 2 luni prin is un e60 pachet M coborat cu jante tunate, tobe finale imitatie M5, guri de aer pe aripi de M5... etc, era diesel masina ca am auzit motorul la semafor - nr. de inmatr. BC -- ATI. M-am mirat sa vad ca si-a luat e60, pt ca era f impotriva acestui model. nu-l prea simpatiza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Mie tare-mi place asta cu "vopseaua originala", probabile e bullet proof de nu are nici un punct pe capota. Nu exista masina sa aiba peste 100.000 sa nu aiba lovituri pe capota de la pietricele.asta e M5??? e nebun omul?

Ala nu e M5 cum nu sunt eu popă toate m5 au ieşit cu două tobe

 

Enviado desde mi Sensation usando Tapatalk 2

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sax-ule,daca masina e ingriita si merge bn de ce sa nu merite?crezi ca merita toate panaramele de 530D pe care se cer 4300-5000E?o masina bine ingrijita este intotdeauna scumpa,dar numai daca este ingrijita.eu unul nu as da masina mea pe o suma de nimic,mai ales ca stiu cum merge si cum se prezinta.(acum ala poate sa fie si tepar si sa ceara si mult,dar asta e altcv).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce spuneti de acest e39 ? http://bmw.anunturi-...4-11618427.html

astazi vine propietarul sa o verificam sa vedem daca e in regula , a zis ca accepta orice test, m-am hotarat sa o iau sa vedem ce iese ,masina am vazuto are interiorul impecabil nici o ruptura etc pielea e in stare buna
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu cred la fel.masina pare destul de ok.am observat ca ce-i mai nemultumiti proaspeti proprietari,sunt ce-i care cumpara cele mai ieftine masini de pe net/targ,etc.

daca iese ok la o constatare si va intelegeti si la pret,e foarte ok masina.(in caz de o cumperi poate o sa ne-o prezinti si noua :D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu cred la fel.masina pare destul de ok.am observat ca ce-i mai nemultumiti proaspeti proprietari,sunt ce-i care cumpara cele mai ieftine masini de pe net/targ,etc.

daca iese ok la o constatare si va intelegeti si la pret,e foarte ok masina.(in caz de o cumperi poate o sa ne-o prezinti si noua :D)

Masina a iesit ok nu are nici o problema si sunt fericitul posesor al unui 523ia din 98 :)

(urmeaza sa ii fac si o prezentare dupa ce ii schimb jantele cu cele de iarna )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.varianteauto.ro/anunt/bmw/535/131452

 

Cunoaste cineva masina asta? M-ar interesa sa iau la schimb cu cealalta masina pe care o am (un E46) si va intreb pe voi, la ce consum sa ma astept de la un 3,5 V8? Sunt sanse sa scot 14-15% mers frumos? Motorul in sine e fiabil?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.variantea.../bmw/535/131452

 

Cunoaste cineva masina asta? M-ar interesa sa iau la schimb cu cealalta masina pe care o am (un E46) si va intreb pe voi, la ce consum sa ma astept de la un 3,5 V8? Sunt sanse sa scot 14-15% mers frumos? Motorul in sine e fiabil?

 

@Liviu:masina e simpatica,dar vad ca are faruri de un fel,iar stopuri altfel si in + interiorul nu cred ca este al masinii.cerei codul VIN si verifica si asa.consumul cred ca s-ar incadra in 15-16% la mers frumos daca motorul este in mintile lui.nu uita ca si intretinerea costa ff mult la motorul acela,daca apar probleme pe viitor.

 

 

 

@ Ares:arata ffff bn in poze.daca nu a avut vreun accident grav si a fost intretinuta corespunzator eu cred ca merita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Ai lipit un conținut cu formatare.   Elimină formatare

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...