Sari la conținut

VAND oglinzi M5 style rabatabile electric/manual, cu/fara memorie, cu incalzire


TOM
 Share

Recommended Posts

aduc la comanda oglinzi M5 style pentru e39 1996-2003. oglinzile pot fi cu sau fara pliere electrica, cu sau fara memorie. pana acum am adus doar cu toate optiunile ( pliabile electric, memorie, incalzire)

pret: 250€ (pliabile electric, memorie, incalzire )
pret: 200€ (pliabile manual, fara memorie, cu incalzire)
pret: 220€ (pliabile manual, cu memorie, cu incalzire sau pliabile electric, fara memorie, cu incalzire)


set geamuri oglinda : 75€


plata se face anticipat
timp de livrare : aprox. 1 saptamana ( pana acum toate au ajuns in 5-6 zile in functie de ziua in care au fost comandate si de cat de repede se misca Posta Romana)

colegi de pe forum care au beneficiat de aceste oglinzi: SAX, gaboru, und_alexx, acidutzu, Maniac


oglinzi1.jpgoglinzi2.jpgoglinzi3.jpg

 

 

ATENTIE! Pentru cei ce nu aveti oglinzi cu pliere electrica si vreti sa montati oglinzile de M5 cu pliere electrica, trebuie sa mai schimbati urmatoarele piese:

 

e39_window_switch.jpgdoor_module.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

ce marca sunt ? am gasit FK si altele "no name" la alt pret ... !? ;

 

cele FK n-au nici o treaba cu astea ... sunt diferite ca forma si au un adaptor pentru a le monta pe usa..defapt oglinzile sunt la fel pentru mai multe modele si difera adaptorul . Se vad de departe ca nu-s de acolo cand sunt montate .

 

 

Cele pe care le ofera TOM sunt replici exacte , difera doar sticla care nu e electrochrome .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma injurati , eu doar intreb ! Ar merita unele aftermarket si sa pui sticle OEM electrocrom daca se potriveste prinderea !? Au aparut OE la vanzare complete la 400-450 euro second si in Ro , dar sunt foarte scumpe si se fura ca in codru ; o "pomana" pe ebay sau ceva extern merita asteptarea !

 

"

Oglinzi Fk e39 m5,noii

Oglinzile sunt electrice,heliomate si incalzite.

Cu rabatare manuala.

 

Produsul este NOU "

 

ogl fk m52.jpg

 

ogl fk m5.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TOM unlocked this topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

×
×
  • Creează nouă...