Sari la conținut

The HULK 💪


The Hulk
 Share

Recommended Posts

Va salut, de aproximativ doua saptamani am intrat in sfarsiit in posesia masinii de mult dorite, si anume masina nasului care o are de 6 ani...E vorba de un 525d din august 2003, exclusive edition, foarte ingrijita, iar eu ii voi oferi acelasi tratament, daca nu mai bun :) In rest merge foarte bine, are 260.000km, jante style 128 si sper sa nu am probleme cu ea...Am schimbat chederul parbrizului ca era distrus si ma mai deranjeaza afisajul de sub vitezometru care nu mai merge, in rest sunt multumit de ea. Va salut si ma bucur ca am reusit sa intru in grupul E39, abia astept sa ajung si la intalniri.IMAG4454.jpgIMAG4461.jpgIMAG4464.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt mare fan E39 de mult timp, ma bucur ca in sfarsit am putut sa devin membru cu acte in regula :) Calculatorul de bord arata un consum mixt de 6.5l, insa cred ca minte putin si imi consuma 1l mai mult... Propietarul dinaintea nasului spunea ca are 204 cai putere masurati, din pacate nu stiu de unde cresterea( soft, turbo mai mare etc...), ce pot sa spun e ca accelereaza nebuneste de la 170km/h la 230km/h :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti dau E46-le meu M-Tech la schimb, si nu glumesc! :D 

 

Iar in ceea ce priveste pixelii morti de la ceasurile de bord, se remediaza rapid treaba asta, insa trebuie sa trimiti ceasurile la Bucuresti sa ti le faca Nicu. Eu am incercat sa le fac singur la E39 meu, si mai rau am facut. Ar merge colantate grilele frontale in negru lucios, si trimul ala cromat sa fie tot asa colantat in negru. Ar face masina stil "ninja"  :ph34r:

Editat de Andrei_Snk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da vreau sa fac ceasurile in Timisoara de preferat, vorbim mai detaliat Duminica la intalnire :) Referitor la schimb cu e46 imi pare rau dar nu pot sa renunt la masina asta, mai ales ca mi-o doream de mult, noroc ca s-a hotarat nasu sa isi cumpere f11 535 xd, ca altfel nici acum nu puneam mana pe asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am comandat azi chederele (garniturile) care sunt deasupra farurilor, 65 lei bucata de la autogroup de pe original...cam scumpe imi par...astept sa vina sa vad ce calitate au...Stabilim o ora de intalnire pe Duminica?sau chiar Sambata intre 15 si 19 cat sunt liber.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, am scos azi bestia din garaj dupa 3 zile de pauza si am facut cateva poze sa nu mai fiu "acuzat" ca sunt zgarcit cu pozele :P

Alex nu ne-am intalnit pentru ca eu stau in Ghiroda veche si masina sta mai mult in garaj...mi-e mila sa merg la lucru cu ea 9km dus 9 km intors...Ramane pe Duminica la ora 19 la stadion sa ne intalnim :) Toate cele bune!

IMAG4491.jpg

IMAG4494.jpg

IMAG4497.jpg

IMAG4500.jpg

IMAG4504.jpg

IMAG4505.jpg

IMAG4506.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Ai lipit un conținut cu formatare.   Elimină formatare

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...