Sari la conținut

E39 520d


flow87
 Share

Recommended Posts

Si dupa ce o faci hai la o cafea, ne intalnim la granita Fr-Be  :lol: E urat dar trebuie s-o rezolvi, eu am 5 zile de cand masina este la garaj si sincer abia astept s-o conduc din nou.(vopsea bari fata spate si o mica chiestia la portbagaj, cred ca o sa scap de emblema din spate)

 

Mult succes in continuare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms. merg vineri sa vad cat costa unul nou daca e prea scump il iau de la dezmembrari si am rezolvat problema.

PS: daca ar fi doar 216e plus manopera inca 60e cel mai probabil pun nou

 

Si dupa ce o faci hai la o cafea, ne intalnim la granita Fr-Be  :lol: E urat dar trebuie s-o rezolvi, eu am 5 zile de cand masina este la garaj si sincer abia astept s-o conduc din nou.(vopsea bari fata spate si o mica chiestia la portbagaj, cred ca o sa scap de emblema din spate)

 

Mult succes in continuare.

Saptamana ce vine cel mai sigur o fac si daca vrei ne intalnim :)) doar ca trebuie duminica ca lucrez de luni pana sambata si scap destul de trz :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca primiti si alti invitati ma alatur si eu la o urmatoare eventuala intalnire :). Pana pe 20 nu pot sa misc de aici, sunt in sesiune, dar dupa as veni cu mare placere. Pana la Brussels am 200km+-. Ne auzim 😉

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca primiti si alti invitati ma alatur si eu la o urmatoare eventuala intalnire :). Pana pe 20 nu pot sa misc de aici, sunt in sesiune, dar dupa as veni cu mare placere. Pana la Brussels am 200km+-. Ne auzim 😉

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Pai cu siguranta, trebuie neaparat sa facem o intalnire. Pana la bxl am undeva la 200 si putin deci ar merge !!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

neata. un mic update .....polish la farul pe partea soferului ca era matuit nu a iesit el chiar perfect da e ok deocamdata. polish la toata masina facut chiar de mine si detailing interior la carpeta facuta de un prieten. el interior eu exterior =)) eu zic ca a iesit acceptabil. Ce parere aveti? se putea si mai bine totusi. astept niste recomandari pentru pasta polish ceva de calitate ca asta care am folosit'o era foarte slaba.

 

PS:jantele asteapta cumintele acasa sa urce pe masina cand vin din vacanta dupa o reconditionare ca la carte si avazare aripi sa fac loc la 10j pe spate ;)

IMAG1040.jpg

IMAG1041.jpg

IMAG1042.jpg

IMAG1043.jpg

IMAG1044.jpg

IMAG1046.jpg

IMAG1047.jpg

IMAG1048.jpg

IMAG1049.jpg

IMAG1050.jpg

IMAG1051.jpg

IMAG1053.jpg

IMAG1053.jpg

IMAG1054.jpg

IMAG1055.jpg

IMAG1056.jpg

IMAG1057.jpg

IMAG1058.jpg

IMAG1059.jpg

IMAG1060.jpg

IMAG10455.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru polish foloseste pasta 3M. Cat despre poze, ar trebui unele mai bune sau editate cu lumina mai putina. Farurile le iei la smirghel de 800, 1000, 2000 toate cu apa dupa care polish cu 3M si folie ulterior sau lac auto la pistol. Iese ca noi. Exclus lacul la spray.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

ce et ai la jante de vrei sa evazezi pt 10j?

et 17 scrie pe ele

 

Pentru polish foloseste pasta 3M. Cat despre poze, ar trebui unele mai bune sau editate cu lumina mai putina. Farurile le iei la smirghel de 800, 1000, 2000 toate cu apa dupa care polish cu 3M si folie ulterior sau lac auto la pistol. Iese ca noi. Exclus lacul la spray.

ok am sa incerc dar intai trebuie sa cumpar jucariile alea de 150mm ca 180mm la masina de polish ca nu ai indemana;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Ai lipit un conținut cu formatare.   Elimină formatare

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...