Sari la conținut

Reclamație userul ccrys90


GabiSB
 Share

Recommended Posts

I-am trimis colegului o pompa ABS -dsc perfect functionala , am primit-o înapoi pe motiv ca la el nu funcționa .Iam spus ca nu este problema ,sa o trimită dar sa nu se fi umblat la ea !

Surpriza , cand ajunge ,senzorul schimbat 08b22708e73bff799acd76a2b9e11938.jpg3f72075b05ac21d0798ad98166174701.jpg

dupa cum se vede , in prima poza este senzorul lui ,fabricat in 09.2000 si mașina lui ,in cea dea doua poza este pompa fabricatie 03.2001 si mașina de pe care a fost luată !

Cand l-am anunțat despre cele întâmplate a spus ca e posibil la service ,din greșeala sa le fi schimbat si ca o sa il trimită înapoi.

Zis dar nu si facut !

Mi-a dat mesaj ca nu stiu cine ce ia spus ....

Si multumesc colegului ( nu pot săi spun numele ) care ma anunțat sa am grija , cand a vazut pe forum ca vrea să-mi trimită pompa înapoi !

Ideea e ca nu mai am nici o pretenție , vreau sa mai afle lume despre unele întâmplări .

Bafta , sper sa rezolvi problema

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am schimbat senzorul cand a venit la Piatra Neamt. Am incercat toate variantele posibile inclusiv pompa ta, senzorul lui. Cred ca asa a ramas de atunci. Eroarea era de lipsa presiune in sistem si m-am gandit ca poate fi si o problema de senzor. 

 

Ce e drept, e drept. :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Ai lipit un conținut cu formatare.   Elimină formatare

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...