Sari la conținut

Sall


Recommended Posts

Buna pasionatilor marci bavareze e39 :Ma numesc sebastian si am o mica dilema:Referitor la alegerea motorizari .Ma poate ajuta cineva ce motorizare ar fi mai buna 525i sau 530d??Avand in vedere ca nu fac foarte multi chilometri anual in jur de 35 ,40mi .As opta pt 530d dar din discuti am inteles ca e o motorizaree cam problematica se duc foarte multe piese la aceasta motorizare .As ruga pe cineva care cunoaste sa mi dea ceva sfaturi referitor la alegerea motorizari.Multumesc f mult

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3.0 motorizare problematica..e prima oara cand aud; iar la faza ca se duc piese si etc...orice masina ai avea daca nu stii sa ai grija de ea si sa ii faci o intretinere adecvata, fie benzina sau diesel, fie dacia sau bentley, o masina proasta si cu multe probleme va fi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e o motorizare problematica. 35k-40k nu e foarte mult? e cel putin substantial! faci revizia de cel putin 3 ori/an. s ar merita motorina dar e impozitul si rca mare, vezi daca te avantajeaza. orice masina are probleme, 3.0 nu face exceptie dar nu incat sa fie de evitat. mai bine evita 520i.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

×
×
  • Creează nouă...