Sari la conținut

530i Velvet Blue individual ( DOG 2 )


SAX
 Share

Recommended Posts

Care din voi vine sa ridice piesele în Anglia ?! Nu știu ce culoare e .. ma uit mâine. Dar e metalizata sigur

 

Are interior negru n sport electric neincalzit dar scaunele vor merge probabil pe un v8 a unui prieten și restu pieselor negre le pun la mine sa mai scot din crem .

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Nu o vinzi intreaga , mai putin suspensia ? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa scap repede de ea ca am prea multe jucării și n am loc .. Sper sa o dau completa .

Maine ma apuc de demontat È™i pana luni decid ce fac . Va anunt pe toti aici daca o sparg  :) 

A ajuns și asta :

579358c0fdb24e7d5888a4350ebf5f30.jpg

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

E sus , trebuie sa învăț sa folosesc controlerul È™i sa o programez mâine dar e sus È™i merge bine . Am lucrat 2 de la 13pana pe la 22:30 cu ceva pauze plus a 3 persoana vreo 3 ore dar am psu si reglabila pe cea gri . 

 

Maine iau ce am nevoie din interior

 

 

ee7c9728444b6d87e57a39cbf41e6d1c.jpg72383b8ac1b43217c162e0cc61a0267f.jpg8fce5ac2fe0705592c82192d1acb8330.jpgb180b17e875a0292a4373a9fedd0f9bf.jpg

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi 🙄

 

Nu am mers niciunde încă doar local. Prima impresie e comoda , nu pleoscaie ca fosta reglabila . Am încercat o maxim sus cu presiune maxima și tot comoda a fost.

Telescoapele au reglaj de duritate , le am reglat undeva la.mijloc dacă am numărat clipurile bine 😂

 

S a lucrat și azi , am demontat 4 interioare și am montat aproape 1 total 😂.

 

Renunțat complet la crem , mocheta și centurile afara . Maine termin interiorul si pun jantele sus .

 

Mașina gri trece la aproape standard . Va fii M pack cu interior crem piele manual și suspensie standard dacă găsesc repede . O vând completa în configurația de mai sus . Dacă o dezmembrat complet rămâneam pe cap cu o grămadă de piese care nu se cauta . 97927d2f6d2810af62ff6ec4b1d00d13.jpg4213e3728726d8fafa47f0cba4842d15.jpg

ca519fc67bd63cec9251ad7d550dcd6a.jpg

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum sta in pozele 4 si 5 o folosesc ca asa a fost setata , trebuie sa setez o idee mai jos pe fata . Nu s sigur dar cred ca 40 si 60 , ma uit maine si iti zic sigur .   V2 are 8 preseturi , inca invat sa le programez . 

 

In ultima pozitie e maxim sus .

 

 

 

Are distantiere de 5mm spate si 15 fata . Am incercat cu 15 spate dar e prea mult pentru cauciucurile astea.  Pe fata ori le scot sa vad caca coboara mai jos sau pun mai mici dar nu acum . Sunt terminat de oboseala si o am pe cealalta cu interiorul bucatele care trebuie pus la loc ..

 

 

 

luv : nu inteleg ce zici  

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi ! Mai e mult de lucru  :)

 

Am iesit mai departe si e ok . Merge bine , foarte comoda nu bate nimic si a stat foarte bine in curbe dupa parerea mea . 


Ce presiune ai in perne când este ridicată sa circuli(pozele 3-4)?

 

pe ecran arata 43 43 60 60 .  Cred ca 60 fata 43 spate . CAnd e maxim sus e 90 peste tot . 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Ai lipit un conținut cu formatare.   Elimină formatare

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...