Sari la conținut

VAND E39


marianmarius27
 Share

Recommended Posts

ptr interesati , masina e 2001, 520d, 299786 km, ptr mai multe poze 0740500134, sirocol cu telecomanda, geamuri duble, frigider spate, masina e full

 

Trimis de pe al meu SM-N920C folosind Tapatalk

9605acc9c93596678927a43c1f298899.jpg

 

Trimis de pe al meu SM-N920C folosind Tapatalk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4350 eur. neg , mai are si lipsuri, dar masina e intreaga, sigur e mai dotata ca si a ta

 

Trimis de pe al meu SM-N920C folosind Tapatalk

ca sa respect regulamentul, o sa revin cu un anunt mai complet

 

Trimis de pe al meu SM-N920C folosind Tapatalk

https://www.olx.ro/o...html#549dcb8de5

 

Trimis de pe al meu SM-N920C folosind Tapatalk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

masina e interesanta, dar nu inteleg vanzatorii din care orice detaliu trebuie scos cu patentul, pe care ii doare undeva de regulamentul forumului pe care posteaza, si dupa ce le este atrasa atentia mai sar cu curu la deal si ataca pe altii...

pune o descriere completa, cum cere regulamentul, si atunci nu te ia nimeni la misto ca ai masina full cu scaune manuale.

p.s. scuze de limbaj :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Masina e fabricata in 26.04.2000,iar el in anunt spune ca e 2001.

Spune ca nu are rugina,daca va uitati atent...masina are rugina pe la colturile usilor...si cine stie alte parti nevizibile din fotografii.

Mai spune ca e full,la o vizionare amanuntita dupa codul VIN,lipsesc multe elemente care o face sa fie (full)

Informatii despre masina ne serveste cu lingurita....

Dupa parerea mea,tipul s-a logat pe site sa-si vanda masina.

Cum spun si colegi mai sus,lasa o descriere amanuntita a masinii (daca nu stii,uita-te prin anunturi)...daca nu vrei....te obligam!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Masina e fabricata in 26.04.2000,iar el in anunt spune ca e 2001.

Spune ca nu are rugina,daca va uitati atent...masina are rugina pe la colturile usilor...si cine stie alte parti nevizibile din fotografii.

Mai spune ca e full,la o vizionare amanuntita dupa codul VIN,lipsesc multe elemente care o face sa fie (full)

Informatii despre masina ne serveste cu lingurita....

Dupa parerea mea,tipul s-a logat pe site sa-si vanda masina.

Cum spun si colegi mai sus,lasa o descriere amanuntita a masinii (daca nu stii,uita-te prin anunturi)...daca nu vrei....te obligam!!!!!

Da Vio,dar "probabil" e mai dotata ca a mea,nu-l supara,poate spune ca e mai dotata chiar si decat a ta..

 

Trimis de pe al meu HTC One_M8 folosind Tapatalk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gresela mea a fost sa pun masina aici,dar eu zic ca e o masina deosebita, nu e M, nu are scaune reglabile electric, in primul rand e intreaga, e 2001, are carte de identi, si functionala, in necunostinta nu am pus toate detalile de la inceput, daca vopseam elementele cu rugina maestri in bmw nu mai aveau sa mi zica nimic, daca am lasat asa de ce are rugina, ma mir ca nu zice nimeni nimic de km, ca de obicei ne place sa aiba 220000 km, parerea mea ca o masina o cumperi dupa ce o verifici la un service sau reprezentanta sau cel putin sa o vezi cu ochi tai, in final scuze ptr modul in care am pus masina aici, nu am urmarit alte anunturi sa vad modul de expunere, dovada ca am pus nr .de telefon ptr mai multe inf.

 

Trimis de pe al meu SM-N920C folosind Tapatalk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ce sa zicem de km? ca are 300.000km? 

F10 din 2013 are 400.000 km

 

Stim insa ca un motor intretinut de e39 duce linistit milionul.

 

Masina are ceva dotari rare, dar ii lipsesc altele, in niciun caz nu e full. Greseala a fost ca nu ai citit regulamentul, asa cum trebuie facut cand te inregistrezi pe un forum.

 

Spor la vanzare !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Ai lipit un conținut cu formatare.   Elimină formatare

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...