Sari la conținut

Ce NU ne place la e39?


e39
 Share

Recommended Posts

 

1. Calitatea plasticului din portbagaj ce vine pe haion.al meu cu toate ca are toate clemele bune si e prins ok tot vibreaza la bass si are sunetul si "feel" ul de plastic de proasta calitate casant si galagios

 

2. In anumite condiții de condus pe vreme insorita...lumina reflecta din trimul de langa schimbator..asta ca e glossy..direct in ochi afectand vizibilitatea..poate sunt singurul? ?

 

3.Faptul ca nu poti regla viteza la ventilator cand esti in modul dezaburire parbriz

 

4. O idee care ma gandeam sa o aplic. .sa imbrac stalpii dintre usi..partea de jos de plastic...in aceeasi piele ca fetele de usi..gandindu-ma ca ar oferi alt aer masinii..mai exclusivist..

 

5.Modul de schimbare a amortizoarelor spate la sedan. Mi se pare frustrant sa trebuiasca sa demontez i atat sa ajungi la suruburile alea..policioara difuzoare centuri izolatii etc..

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca un lucru care nu-mi place...sistemul de prindere de caroserie al suportilor de la filtrele de polen...nu le pot roti sa stea bine plus ca au cate o prindere rupta..banuiesc ca tot din alcelasi motiv...greu de pus la loc..si asa ajungi cu aer cald din compartimentul motor direct in habitaclu....

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca un lucru care nu-mi place...sistemul de prindere de caroserie al suportilor de la filtrele de polen...nu le pot roti sa stea bine plus ca au cate o prindere rupta..banuiesc ca tot din alcelasi motiv...greu de pus la loc..si asa ajungi cu aer cald din compartimentul motor direct in habitaclu....

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Gurile de legatura intre filtre si habutaclu se prind cu grija mare, e cu schepsis. Majoritatea le rup urechile ca nu stiu sa le monteze. Se rotesc cu grija si se clipseaza pe carcasa filtrului fara ca aceasta carcasa sa aiba siguranta pusa, deci sa fie putin ridicata. Abia dupa ce se clipseaza se apasa usor si se prinde siguranta.

 

Sent from my Huawei P9

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Ai lipit un conținut cu formatare.   Elimină formatare

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...