Sari la conținut

Crema doina


bmwutujunior
 Share

Recommended Posts

ce parere aveti dragi colegi despre crema doina pt piele ? 

am dat si eu cu ea pe interiorul meu recaro negru si rezultatele sunt vizibile 

pielea este mult mai catifelata si mai neagra 

am aplicat foarte putin ea fiind foarte grasa ! 

 

aplicarea de prea multe ori si multa pr scaune duce la decolorare din ce am inteles 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este un produs foarte bun pe care il folosesc de foarte multi ani. In paralel am incercat si alte solutii de pe piata, chiar si de la bmw. Nu am observat nici o diferenta in afara de parfumul specific fiecarui tipo-sortiment.

Daca pielea este uzata, rezultatele sunt aproape de zero.. 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Leatherique se foloseste diferit.Trebuie aplicat pe piele,apoi lasat cateva ore,vreo 8-10,aplicat iar,lasat cateva zile iar apoi curatat cu solutia din kit.Inca nu-mi permit sa iau si eu,insa cum dau de bani,leatherique imi iau.Momentan folosesc ceva de la pro x si e ok,o aplic aproape saptamanal.

Trimis de pe al meu HTC One_M8 folosind Tapatalk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Singura solutie buna de la Pro X, mi s-a parut a fi cea pentru anvelope:lol:  Am luat ceva pentru lustruit caroseria si nu mi-a placut deloc cum se comporta. Sa nu mai spun de solutia de jante care pe langa faptul ca nu curata nimic, mai si miroase groaznic. Bine, produsele sunt low cost si probabil atat trebuie sa faca: sa-ti ia banii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Ai lipit un conținut cu formatare.   Elimină formatare

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...