Sari la conținut

sugestii forum


TOM
 Share

Recommended Posts

Dragi colegi si admini/administratori,am observat si eu ca s-au facut modificari(in bine) la forum ,mi se pare mai usor acum de cautat o problema/nedumerire!Binenteles mai este de lucrat,dar incet si bine,asta e important.Vreau sa va felicit pentru tot ceea ce faceti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

recomand sa se scoata butoanele de :chat, tis online si eventual real oem deoarece bmw fans e mult mai usor de folosit si e mai frumos :)

 

am scos butoanele de realoem si TIS . o sa fac cumva sa introduc o casuta de search dupa part # si sa ne afiseze pretul piesei ( momentan de la www.realoem.ro )

 

 

LE: am facut update la plug-in ul de Tapatalk, deci ar trebui sa functioneze corect acum in aplicatia Tapatalk.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Vin si eu cu o sugestie;  dupa ce am vazut un coleg care a deschis un topic ca vinde nu stiu ce....topic in care nu a pus poze...a spus ca adauga poze a doua zi, iar a doua zi a scris ca topicul se poate inchide deoarece produsul s-a vandut.

 Eu unul zic ca orice topic de vanzari care se deschide fara poze sa se inchida fara discutii pana la adaugarea lor (sau mai stiu eu ce alte detalii despre produs, pe care vanzatorul trebuie sa le scrie conform regulamentului).

 Vad din ce in ce mai multe anunturi de vanzare deschise cu relatarea: "poze maine seara"...pai atunci maine seara sa se deschida topicul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin la o discutie anterioara, referitoare la "Totul despre...". Ei bine, eu ca utilizator normal/nou/in cautare de ceva, cand vad totul despre, ma astept sa gasesc acolo o intreaga "enciclopedie" (vorba vine...) :D, adica acolo chiar sa fie totul despre, mai ales ca acest forum este dedicat bmw e39, si imi mentin un punct de vedere la fel anterior, si anume, un site complex, cu sectiuni diverse, dintre care una sa fie forumul acesta, astfel putand exista o posibilitate de restrictionare postari necorespunzatoare, mai ales in mica publicitate (fara poze, pret, contact etc), asta avand in vedere ca ne inmultim :D. Este mai de amploare treaba, dar...

De asemenea, colegii care si-au gasit rezolvari la probleme pe forumul e39.ro, sau chiar si in alta parte ar putea sa posteze solutia...ar putea fi de folos altora.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sugestie ar fi stergerea topicurilor in care acesti presupusi indivizi noi cer in fiecare zi detalii despre E39, daca te-ai uita doar la un singur topic in fiecare rubrica a forumului consider ca ai avea toate detaliile despre respectiva masina. Eu chiar m-am saturat sa citesc ca bugetul alocat unui E39 este de 2-3 mii dar vor sa cumpere masini in care sa nu investeasca 2 lei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Un exemplu: http://www.e39.ro/forums/index.php?/topic/7005-salut/

Este o modalitate de a face un membru nou pe forum sa posteze la rubrica ''Haideti sa ne prezentam!''..?

Am vazut de nenumarate ori,topicuri deschise de cate o persoana,in nestiinta de cauza. Pe mine nu ma deranjeaza dar moderatorii au de lucru in plus,in loc sa se ocupe de ceva mai important pe forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un exemplu: http://www.e39.ro/forums/index.php?/topic/7005-salut/

Este o modalitate de a face un membru nou pe forum sa posteze la rubrica ''Haideti sa ne prezentam!''..?

Am vazut de nenumarate ori,topicuri deschise de cate o persoana,in nestiinta de cauza. Pe mine nu ma deranjeaza dar moderatorii au de lucru in plus,in loc sa se ocupe de ceva mai important pe forum.

Este o idee foarte buna si ar fi mult mai simplu pentru userii noi!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Ai lipit un conținut cu formatare.   Elimină formatare

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...