Sari la conținut

Servicii diagnoza/activari optiuni (INPA, DIS, SSS, NCS Expert) Targu Mures si Cluj Napoca


TheWOLF26
 Share

Recommended Posts

Salutare tuturor.

Dupa cum spune si titlul, ofer servicii de diagnoza, activari, stergeri erori pentru cei din Targu Mures si nu numai. Orice membru e39 este binevenit :)

 

Preturi pentru membrii:

-stergere erori/diagnoza/codari/activari : suc de mere sau alte fructe (la alegerea clientului ) :)

 

Preturi pentru alte persoane:

-stergere erori/diagnoza/codari/activari : 50 lei

-schimbare zcs : 100 lei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 6 months later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Edit: la ce ma refer eu mai exact este la reminder-ul audio atunci cand lasi cheia in contact si deschizi usa. Am vazut la unele ca apare "Key in ignition", insotit de acelasi sunet ca si la uitarea farurilor aprinse. 

Cu activarea blocarii automate a usilor la trecerea peste o anumita viteza oare m-ai putea ajuta? 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@TheWOLF26, in anunt era mentionat si Cluj-Napoca, si presupusem ca poate mai ajungi si prin Cluj din cand in cand, deci din pacate nu cred ca o sa reusim sa ne sincronizam. Insa poate ma ajuta @bocavaly saptamana viitoare in careva zi. Tin sa mentionez ca partea de blocare a usilor face parte tot din pregatirile pentru concediu, e mai "secure", cum nu am obiceiul de a le bloca eu din buton. 

Vali: Vreo sansa sa activam si avertismentul de "Key in ignition"?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii ca m-ai pus pe ganduri putin cu treaba asta cu treapta 1... m-as fi asteptat sa sune doar atunci cand e pe "off", ca nu e activat nimic electronic. Daca iti merge muzica, mi s-ar parea inca suficient de sugestiv incat sa nu uiti cheia. Dar daca suna si atunci, cred ca o sa renunt la idee.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Ai lipit un conținut cu formatare.   Elimină formatare

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...