Sari la conținut

anunturi cu piese la preturi foarte bune


TOM
 Share

Recommended Posts

 

sa imi fie iertat...sunt adeptul oem dar la 1000 de euro iti faci un sistem car de cat decent si mult mai performant zic eu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu sincer nu am auzit insa la banii astia categoric trebuie sa uimeasca ori ce pretentios.... Am zis sunt adeptul oem insa de multe ori AM pe parte audio bate oem.... Sper sa gasesc pe cineva care sa aibe asa ceva sa imi arate si mie potentialul... repet nu am vazut/auzit insa ma astept sa fie ceva de capul lui ! Singura chestie care mi-ar placea sa o am ar fi subwooferele pentru ca am vazut ca sunt facute in asa maniera incat sa nu iti rupa spatiul din portbagaj

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are peste 1 an de cand este la vanzare.

Ce nu inteleg multi, sistemele astea profi hi fi Oem, sunt calculate perfect ptr spatiul masinii. Ce se monteaza ulterior, de cele mai multe ori ...inaltele te zgarie pe creier, ori bass ul...iti vibreaza plamanii. Fiecare asculta muzica, dupa cum ii place.

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
On 4/22/2012 at 0:27 AM, TOM said:

de curand am vazut la vanzare un set complet de difuzoare pentru sistemul audio Individual M Sound pe care il am si eu pe masina, practic cel mai performant sistem audio pus pe e39, iar acesta in particular a fost pus DOAR pe e39 M5 Individual

 

salut. un numar de telefon se poate ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
11 minutes ago, danydanypop said:

Am găsit acest anunț folosind aplicația pentru mobil Lajumate.ro: https://lajumate.ro/scaune-full-electric-bmw-e38-e39-6941026.html . Vezi dacă îți place.

nu e prea best buy, scaune sport electrice, fara incalzire ! la 800 lei

Piele fara incalzire nu e prea ok

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

×
×
  • Creează nouă...