Sari la conținut

Mr Cat


CAT
 Share

Recommended Posts

aaa

merge ok - Mr Cat back in action - asa cum il stiu eu - dragalasul - imi creste inima cand ii calc pedala

nu i-am sters eroarea ca nu am avut timp sa ma duc la diagnoza

 

vineri ne-am luptat cu electroventilatorul - ( am deschis un topic separat cu problema ) - releul e ok dar primeste comanda aiurea - o sa mai studiez

 

ms inca odata Sax pt tot

 

tot respectul pt ce ai facut pt masina asta

 

ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

arata ff bn rosie,dar parerea mea(desi gusturile nu se discuta) de cand o vazusem de prima data in revista,e ca nu prea dau prea bn acele dungi tribale pe ea.in opinia mea o limusina,desi poate fi tunata,ar trebui sa ramana totodara eleganta si serioasa.

in rest e superbiciune!!! :D

 

 

PS: niste amintiri de prin 2007(scz de claritatea lor,dar sunt facute cu web-cam-ul) :D

P1302010937336.jpg

P1302010945007.jpg

P1302010938077.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms de aprecieri - desenul nu e tribal - pur si simplu am vrut sa se deosebeasca un pic - culoarea e tornado red de la vw - spoilere poate cumpara oricine de la kerscher - dar desenul l-am facut special pentru el ca sa ii dea un plus de personalitate ( e facut cu aerograful sub stratul de lac - nu e autocolant )

 

pozele pentru articol le-au facut dupa showul de la polus (cluj) din 2008 - superb showul - unul din cele mai frumoase la care am fost cu mr cat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu vreau sunet asa :)

am vazut asta pe fata ta de cand l-ai auzit pe Catulik prima data - nu e complicat sa faci sa sune si mai tare - puteam sa nu mai pun finale deloc dar eu am vrut un sunet frumos nu neaparat tare

cand m-am dus la cluj sa fac tobele, finala era in porbagaj ca nu se mai potrivea pe noul spoiler si nu a mers bine motorul 

 

primul filmuletz e inainte de a pune galeriile de evacuare de inox iar al doilea e din vara asta - dupa ce am pus serpisorii s-a schimbat un pic sunetul - diferenta se simte la turatii mai mari

 

sunt curiasa cum o sa fie filmarile lui edi de la intalnire dar atunci aveam probleme cu senzorul de la axul cu came si mr cat nu era in apele lui

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

superba masinuta, am urmarit topicul frecvent

 

pot sa te rog sa imi trimiti pe PM sau chiar aici cateva poze detaliate cu evacuarea??? ai sudat teava din dreapta direct la toba mediana in forma de Y?

sunt interesat sa fac si eu o dubla evacuare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.e39.ro/forums/index.php?/topic/932-evacuare/

 

aici am pus niste poze cu evacuarea - nu am altele mai bune

 

eu aveam cand l-am luat pe Cat deja modificata evacuarea - toba de mijloc era in forma de y inchisa la un capat - cei ce au facut tobele au deschis acel capat al y-ului si au mai montat o finala - tot borla - mai mica 

ca sa incapa au deformat un pic finala si zona pt roata de rezerva - cum spoilerul era mai jos decat cel normal a incaput cat de cat - daca te uiti chiar atent pe sub masina se vede un pic 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Ai lipit un conținut cu formatare.   Elimină formatare

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...