Sari la conținut

Asigurări la preţuri mici pentru E39-işti


pimP
 Share

Recommended Posts

Salutare,

Dupa multe negocieri, am reusit sa inchei colaborarea cu un mare broker de asigurari si mai nou pot incheia si asigurari RCA (desigur si alte tipuri).

Pentru o calculatie de pret imi este necesar sa imi lasati pe PM (pentru confidentialitate) o copie dupa TALON, o copie dupa BULETIN si o copie dupa CONTRACTUL DE VANZARE CUMPARARE SI FISA DE INMATRICULARE in caz ca asigurarea doriti sa o faceti "in vederea inmatricularii"

Dupa ce voi primi documentele pe PM, oferta va fi facuta pe TOPIC, conform regulamentului E39.RO

Preturile asigurarilor sunt la fel indiferent de brokerul pe care il alegeti, deoarece sunt preturi impuse si nu se permite sa se emita o polita in - sau in + (se retrage licenta). Deci dupa cum stiti imi place transparenta, deci puteti oricand sa calculati pe orice site, al oricarui BROKER, iar pretul va fi la fel si la mine :).

Dar..... chiar daca pretul e la fel peste tot, voi, membrii E39  :wub: , o sa primiti un BONUS din partea mea in functie de valoarea asigurarii. 

Polita RCA se poate emite cu maxim 29 de zile calendaristice inaintea expirarii politei vechi, dar ca sa fim siguri ca polita ajunge la voi pana expira cea veche am sa va rog sa ma anuntati/sa o incheiem cu 2-3 zile lucratoare inainte.

Acum, sa vorbim despre LIVRARE  :) 

- LIVRARE GRATUITA PE E-MAIL (daca vreti sa fim ecologi, majoritatea avem imprimanta acasa sau la birou, lucru ce ma ajuta si pe mine :rolleyes:
 )

- LIVRARE GRATUITA PRIN ATLASSIB CURIER IN BUCURESTI / IN TARA sau prin POSTA-ROMANA

A mai ramas sa discutam despre PLATA politei RCA  :P 

Plata politelor RCA se face NUMAI IN AVANS in cont RAIFFEISEN, deoarece din pacate mai nou nu se mai pot ANULA si va puteti da seama ca este neplacut ca eu sa suport contravaloarea unei polite RCA.

PS: Dupa cum stiti, intodeauna am fost atent la toate detalile cand a fost de comandat o piesa in asa fel incat sa se potriveasca 99,9%. Mai nou toate politele sunt incheiate direct de asigurator, deci in cazul unei greseli (NUME/ADRESA/CNP/etc) va rog sa nu va suparati pe mine, ci doar sa imi spuneti si rezolvam in cel mai scurt timp. Sansele sunt foarte mici, dar toate datele se introduc manual si exista o sansa foarte mica sa se intample asta (deh, sunt si ei oameni ^_^ ).

Pentru orice alte intrebari, ca de obicei, va stau la dispozitie cu placere!  :l_hug: 

O zi frumoasa,
Florin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Florin!

Am cumparat recent un vw golf 4 cu asigurarea expirata.Cand ajung la masina iti las pe PM o poza cu actele pentru o oferta.

 

Trimis de pe al meu HTC One_M8 folosind Tapatalk

Salutare Alin,

 

Atasat mai jos regasesti oferta pt polita incepand cu data de 30.09.2016

 

EUROINS 6 LUNI = 278,74 RON [BONUS VASELINA GRAFITATA 90G]

EUROINS 12 LUNI = 528,89 RON [BONUS SPRAY PLACUTE FRANA 500ML]

 

Astea ar fi cele mai ieftine, pe urma incep sa "sara" in sus rau preturile :).

 

Iti recomand 12 LUNI deoarece iesi mai avantajos si totodata iti creste si clasa de bonus malus (ajungi la B6 in cazul tau)

 

Pentru EUROINS sunt urmatoarele restrictii in legatura cu valabilitatea cartii verzi:

 

Restrictii carte verde: Bosnia si Hertegovina, Iran, Maroc, Macedonia, Rusia

 

In cazul unei comenzi ferme am rugamintea sa imi dai si copie dupa buletin.

 

Pentru orice alte intrebari iti stau la dispozitie cu placere!  :P 

 

O seara frumoasa,

Florin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Salutare,
 

6 LUNI CITYINSURANCE = 680,26 RON + BONUS (SPRAY PLACUTE FRANA 500ML)
12 LUNI CITYINSURANCE = 1166,78 RON + BONUS (SOLUTIE LIQUI MOLY ENGINE FLUSH 300ML)

Pentru orice alte intrebari iti stau la dispozitie cu placere! :)

O zi frumoasa,
Florin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi Florin am facut plata acum seara cum am vorbit,foarte ok recomand

Multumeeeeeeeeeesc de feedback!  :drinks: 

 

!!! INCEPAND DE ASTAZI S-A DAT DRUMU LA ASIGURARI PE O LUNA PENTRU ORICE AUTOVEHICUL/MOTOCICLETA INMATRICULATA !!!

 

Dar care e ideea, preturile la o luna sunt facute in asa fel de asiguratori incat sa te faca sa iti faci totusi pe 6/12 luni. Va dau un exemplu al unui client cu motocicleta ce i-am ofertat astazi:

 

- 1 LUNA = 78 RON

- 6 LUNI = 235 RON

- 12 LUNI = 400 RON

 

Pentru orice alte intrebari va stau la dispozitie cu placere! :)

 

O zi frumoasa,

Florin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne poate se mai misca cv in bine si in tara asta!

Alex, s-a facut ceva, dar bine tot pentru ei, tot ei castiga din asta  <_< 

 

Daca ar fi fost sa zicem de genul o asigurare 1000 RON/AN si pe luna sa fi fost 83 ar fi fost rentabil, dar atata timp cat fac ceva de genul 1000 RON/AN si pe luna 150 nu ajuta cu nimica.

 

O zi frumoasa,

Florin

 

super, trebuie sa caut datele asconei, sunt curios cat e pe o luna...

Salutare,

 

Imi lasi foto dupa buletin+talon si facem ofeeeerta  :beach: .

 

Pentru orice alte info, aici sunt! :P

 

O zi frumoasa,

Florin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Ai lipit un conținut cu formatare.   Elimină formatare

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...