Sari la conținut

VÂND - piese NOI, piese caroserie, ulei original BMW,Castrol, Motul filtre Mann la preturi speciale


grozadan
 Share

Recommended Posts

Se pot cumpara pe original plasticele pe care sta sezutul scaunelor de piele cele pe care vin prinse reglajele electrice?.Vorbesc de scaunele din fata si m ar inreresa doar acel plastice sau suporti scaun nu intregul scaun.

As mai avea nevoie de plase incalzire om.Ai un pret?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

52107058008  asta e codul la plasticele de la scaune, cele pe care vin reglajele electrice, e codul pentru culoarea neagra si vin set (2 plastice pentru ambele scaune)

 

am cumparat eu acum 2 saptamani :)

 

daca ai nevoie de alta culoare consulta realoem ca difera codurile

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da ...alea s.super.mai am nevoie doar de plase incalzire  :)

Deci astai codul le care l dau la baieti  52107058008.n am crezt ca o sa gasesc separat.deja ma gandeam la lipituri si tiganii.mersi

195 lei costa cu tot cu transport, plasele de la incalzire doar cu tot sezutul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok...deci daca am inteles bine si ambele plase costa doar 195 lei trimite mi le la Fan Curier Tg   Mures cu ridicare din sediu .Trimite le chiar daca o plasa e 195.Daca se poate factura sa fie pe Herlitz Ro SRL RO6064798 j26 791 1994 BCR Orga Andrei Depozitelor 22

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok...deci daca am inteles bine si ambele plase costa doar 195 lei trimite mi le la Fan Curier Tg   Mures cu ridicare din sediu .Trimite le chiar daca o plasa e 195.Daca se poate factura sa fie pe Herlitz Ro SRL RO6064798 j26 791 1994 BCR Orga Andrei Depozitelor 22

esti simpatic, dar 195 lei costa 52107058008 cu tot cu transport . Plasele de la incalzire vin doar cu tot sezutul,daca ar fi 195 lei as cumpara si eu vreo 100 de bucati :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M am gandit si eu ulterior dar am scos deja porumbelul

Oricum...nu ma ajuti totusi cu pretul la plase si cablajele pt retrofit scaune confort dar fara incalzire .Incalzirea vreau sa o pun eu.Am consola si scaunele....cam atat.

Sunt dispus sa platesc pt plase...ca n or fi o avere (sper :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M am gandit si eu ulterior dar am scos deja porumbelul

Oricum...nu ma ajuti totusi cu pretul la plase si cablajele pt retrofit scaune confort dar fara incalzire .Incalzirea vreau sa o pun eu.Am consola si scaunele....cam atat.

Sunt dispus sa platesc pt plase...ca n or fi o avere (sper :)

piele sau textil ? oricum sa stii ca-s o avere,nu o sa le vrei :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Ai lipit un conținut cu formatare.   Elimină formatare

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...