Sari la conținut

Amortizoare


Recommended Posts

Buna ziua. 

Va rog mult sa imi recomandati niste amortizoare confortabile pentru BMW E39 2003,special pentru confort.Dintre toate amortizoarele de pe piata,care ar fi cele mai inclinate spre confort? Am pus pe puntea spate Bilstein B4 si sunt destul de rigide si as dori ceva mai confortabil.

Va multumesc,

Alin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe Sachs as vrea sa merg si eu,stiu ca sunt amortizoarele din fabrica si fata de Bilstein B4 am intelea ca sunt putin mai ingaduitoare desi B4,Bilstein spune ca sunt egale cu cele originale.Poate din cauza ca sunt noi sunt putin mai tari nu stiu asta,doar presupun.

Dar,TRW,Monroe,KYB?? Stiti ceva informatii?? Multumesc

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
La 14.07.2020 la 9:40, visovan_alin a spus:

Pe Sachs as vrea sa merg si eu,stiu ca sunt amortizoarele din fabrica si fata de Bilstein B4 am intelea ca sunt putin mai ingaduitoare desi B4,Bilstein spune ca sunt egale cu cele originale.Poate din cauza ca sunt noi sunt putin mai tari nu stiu asta,doar presupun.

Dar,TRW,Monroe,KYB?? Stiti ceva informatii?? Multumesc

 

 

 

Salut, maine imi ajung si mie arcurile eibach cu telescoape TRW, iti spun dupa ce le montez cum se simte, bineinteles daca te mai intereseaza :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Ai lipit un conținut cu formatare.   Elimină formatare

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...