Sari la conținut

Haideți să ne prezentăm!


 Share

Recommended Posts

Salutare tuturor. Scuzati intarzierea mea sa ma prezit.

 

Radu din Constanta,Am un E39,528i steptronic,din 1997 este si primul BMW achizitionat. Pana acum sunt multumit de masina,numa ca na masina luata la mana a doua,vechiul propietar ce nu mergea taia si cand am inceput sa ma apuc de ea am constatat ca am bagat in ea inca odata si ceva suma cu care am cumparato,lasand la o parte toate astea sunt multumit de ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Multumesc lui @azu68 care m-a readus pe forumul pe care , doar imi facusem cont si studiam cate ceva.

 

Va salut pe toti impatimitii acestei caroserii, cu motorizari diferite!

 

Madalin ma numesc, destul de ,,old`` ( 45 ani, in curand 46 ), detin un E39, 525d din 2002 , dupa alt E 39 care mi-a ,,murit ,, intr-un accident ( voi povesti si cu poze pt a casca ochiii  pe drumurile noastre si la ceilalti ,,parteneri,, de drum ). Am ales aceeasi masina , datorita SI protectiei pe care o ofera.

Restul...pe parcurs.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma numesc Adrian si m am urcat in e 39 acum 4 ani jumate,de ce..probleme foarte putine si satisfactie maxima..este o masima simpla ,eleganta dar cand se vrea se poate transforma intr o adevarata bestie pe 4 roti,sunt fan si raman pt modelele combi..sunt nou intrat dar as vrea sa particip la urmatoarea intalnire..cand,unde??va multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va salut si eu. Ma cheama Catalin si sunt din nou posesor de e39. Am mai avut unul acum vreo 4 ani. Am ales tot modelul asta de caroserie pentru ca are ceva special: cateodata se comporta ca o ''MILF'', frumoasa si eleganta, cateodata ca o tanara de 20 de ani focoasa si nebunatica..... :lol: 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

×
×
  • Creează nouă...