Sari la conținut

E39 puse la vanzare in Romania !


SAX
 Share

Recommended Posts

Recomand din suflet masina asta. Am fost si eu interesat sa o iau. Este a domnului de la care am luat eu E46-le actual. Este cu adevarat pasionat de masini si are bun gust in ceea ce face. Recomand.

 

 

Alex, daca reusesc sa vand E46-le cred ca o sa ma duc sa o iau, daca o mai fi la vanzare pana atunci.

Ar fi o alegere buna :) ; doar ca mai degraba parca as zice sa iei un diesel intretinut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut ca nu mai are numerele de spania,astea sunt facut aici in RO,cand se radiaza o masina in spania,numerele raman acolo,le taie...Masina asta nu se mai poate inmatricula,are tarjeta taiata in colt,de aceea am presupus cand a spus Felix ca se dezmembreaza ca ai luat-o tu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut ca nu mai are numerele de spania,astea sunt facut aici in RO,cand se radiaza o masina in spania,numerele raman acolo,le taie...Masina asta nu se mai poate inmatricula,are tarjeta taiata in colt,de aceea am presupus cand a spus Felix ca se dezmembreaza ca ai luat-o tu.

Nu trebuie sa dai numerele la trafic, pur si simplul sunt numere anulate fara nici o valabilitate. Chiar ei ti le lasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Masina este euro 3 si taxa 1900 euro. Ieftin! :) Fiind si automata are CO undeva la 245 din cate am inteles.

Are sanse sa fie motorul Euro 4 :)

Iar la Co2 cam mult ptr 2.2i... Eu am scos 257g Co2 la 3.0i. El cred ca are undeva la 210-212g Co2 :)

Imi place mult asta: BMW 520i M paket de fabrica

http://olx.ro/oferta/bmw-520i-m-paket-de-fabrica-ID5rSDU.html

 

Cat o fi taxa? E euro 3 sau 4?

Fugi la anaf cu o copie dupa carte si in 2 zile iti dau raspuns privind taxa si norma Euro. E cel mai sigur asa. Noi aici ne dam cu parerea. La ghiseu afli tot adevarul.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Ai lipit un conținut cu formatare.   Elimină formatare

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...