Sari la conținut

Bmw 530d SV-39-BNY


benysound
 Share

Recommended Posts

100 lei + 33 lei transportul :D  Stiu , e pret de pret . L-am prins la pont ! 

 

 

Te cred ca sa schimbat :)) sa ne-o arati si nouo ! :D Ce le-ai facut la scaune ? si cat te-a ajuns ? 

 

L-a scaune nu le-am facut nimic . Cel de la sofer e foarte rupt si am gasit ceva pe internet cu incalzire , masaj si electrice . Vrea 400 euro pe tot interiorul (e38) si acum astept un pret doar pe scaune fata ! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca cele cu masaj care am vrut sa le iau , sunt in stare foarte proasta ... si vrea si 200 euro pe ele :) 

 

961404_1541979022729286_1542109107_n.jpg
 
10997227_1541979042729284_1060814948_n.j
 
11007603_1541979052729283_1792407616_n.j
 
11016362_1541979036062618_1058584931_n.j
 

vezi ca e un baiat ce vinde scaune de e38, e din buzau. cere 700 de ron ...

 

 

Unde dau de el ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta nu inteleg nici eu .. probabil masina avea masaj doar in scaunul din stanga ! 

 

Astept acum raspuns de la cineva care are consola cu tot cu butonul de masaj din dreapta . Daca o mai are , voi pune consola asta la vanzare :) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai idee daca trebuie demontata pielea sau ceva ? Sau pur si simplu se monteaza dedsubt ? Mersii de informatii .. 

 

Nu de alta ,dar am gasit niste scaune cat de cat ok ,fara masaj , si as cumpara de pe celelalte doar modului si ce mai trebuie( poate imi poti enumera toate partile care am nevoie) sa le pun pe scaunele mele ! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai stiu exact,dar cred ca se monta intre piele si burete.daca le iei si le demontezi,vei vedea exact!

 

din cate stiu,ai nevoie de consola cu butoanele de masaj si de respectivele perne din scaune,daca mai trebuie ceva,sa ma completeze cine stie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok .. .am sa ma mai interesez sa vad ... Sper sa rezolv ceva saptamana asta :D . Imi pun si eu scaune cu incalzire acum cand pleaca iarna :)

 

E boala mea sa vad cat mai multe becuri aprinse prin bord si prin console :)

 

 

photo_13.jpg
 
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este o intreaga instalatie in sezutul scaunului...o pompa si douo pernute cu lichid ce este plimbat dintr-o parte in alta...nu este WOW la mersul in oras este aproape insesizabil,dar la drum lung in special pe autostrada,relaxeaza coapsele...este simplu de identificat:te uiti sub scaun si daca vezi douo furtunase ALBASTRE are masaj.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e vorba neaparat de WOW sau ca vreau neaparat masaj . Dar nu pot sa vad butoanele alea asa acolo fara sa le folosesc .(schimb cu una care nu le are :))) )  Deci daca doresc sa pun masaj trebuie sa iau pompa +pernutele si instalatia ! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi am facut asa : 

 

M-am apucat sa schimb reglajele la faruri . Am avut mare noroc ca era colegul nostru Scooter prin trecere si mi-a dat o mana de ajutor , la fel si colegul Iulian ! 

 

Am schimbat farurile mele de pe masina cu niste faruri identice , doar ca au xenon original din fabrica . De acum astept sa vina seara sa vad daca e vreo diferenta intre Xenon si Halogen ! 

 

Am inceput sa montez si instalatia de splare faruri dar cum vremea e foarte aiurea , am apucat sa montez doar maneta de Clean Intensive ! Astept sa se mai incalzeasca si apoi voi monta si restul !  

 

 

photo_4.jpg
 
photo_5.jpg
 
photo_14.jpg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa fie mai bine cu noile faruri.

 

Vad ca nu ai decupajul in bara pentru spalatoare. Le-am montat si eu saptamana asta. Daca te ajuta am conturul decupajului desenat pe calculator si pot sa il trimit pe luni. Trebuie sa fi atent sa resecti forma...ca altfel se vor misca duzele..ale mele se misca putin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

100 lei + 33 lei transportul :D  Stiu , e pret de pret . L-am prins la pont ! 

 

 

 

L-a scaune nu le-am facut nimic . Cel de la sofer e foarte rupt si am gasit ceva pe internet cu incalzire , masaj si electrice . Vrea 400 euro pe tot interiorul (e38) si acum astept un pret doar pe scaune fata ! 

norocosule, 100 lei pe consola.....multi cer pe ea 100 Euro!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa fie mai bine cu noile faruri.

 

Vad ca nu ai decupajul in bara pentru spalatoare. Le-am montat si eu saptamana asta. Daca te ajuta am conturul decupajului desenat pe calculator si pot sa il trimit pe luni. Trebuie sa fi atent sa resecti forma...ca altfel se vor misca duzele..ale mele se misca putin.

Se poate sa-mi trimiti si mie sablonul? Multumesc!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Ai lipit un conținut cu formatare.   Elimină formatare

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...