Sari la conținut

The HULK 💪


The Hulk
 Share

Recommended Posts

Asa am patit si eu,doar ca la o scala mult mai mica,mi-a aparut o infundatura pe masina la scoala.Iti vine sa le dai foc,foarte bine ca fug,ca si daca i-as vedea in act,nu stiu ce ar iesii.

Mi se rupe inima sa vad cum cineva isi poate bate joc asa usor de munca altuia.Nu vreau sa te sperii,dar in usa aia spate nu cred eu ca scapi asa usor,doar cu tras tabla..Spala bine usa,da cu foarte foarte putina benzina si apoi vezi ce ramane pe usa.Din ce vad eu e in profunzime zgarietura,nu doar lacul.Multa rabdare iti doresc si rupe-le picioarele celor care ti-au facut asta,daca ii aflii,alta data sa nu mai faca :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost azi la un tinichigiu, 500 lei ma costa...vopsit si lacuit ambele usi, indreptat usa spate si vopsit bandoul...Ce ziceti? Mai vorbesc maine cu unul sa vad ce pret imi ofera la pachet cu jantele si capacele de oglinda pe langa usi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba exact dupa cod si poate sa iasa alta nuanta.

codul vopselei este pt masina noua, nu pentru una peste care au trecut ani, soare/ploaie/zapada samd.

Ii dai la vopsitor codul si ii explici frumos ca vrei sa iasa identic cu ce este pe masina, daca nu, o reface pana ii iese, in aceeasi bani, bineinteles.

 

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

evident ca nu te stresezi, stresezi vopsitorul, ca el presteaza, tu vii cu banu', el vrea sa manance.. simplu.

Se poate, evident si invers.

Se intampla zilnic in orice afacere/loc de munca.... trist, dar asta-i viata capitalista..

 

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma am ajuns la alt vopsitor (cu care am mai lucrat in trecut pe alte proiecte), pretul tot 500 lei dar imi face si capacele de la oglinzi si tot felul de mici chestii ce mai sunt...marti bag masina si o tine 3 zile pline :( dar asta e, ca sa fiu multumit nu comentez... Toate cele bune! Va tin la curent cu evolutia lucrarii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Profitand de vremea frumoasa am dat pe tapiterie cu solutie de piele de la BMW...Sunt multumit de ce a iesit, la primavara am sa o duc sa fie facuta profesional de cineva care cu asta se ocupa. In rest mai trag de timp pana sa montez rotile de iarna, vremea e de partea mea :P

IMAG6167.jpg

IMAG6165.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am primit masina azi de la vopsitor, o tin in garaj 3/4 zile sa se "uste" bine vopseaua...a iesit in asa fel incat nu imi mai vine sa o scot pe vremea asta afara...sunt foarte multumit! Singura problema e ca s-au rup 4 cleme de la bandouri, am cumparat 10 de pe piata si acum nu mai culca bine bandourile :( daca aveti sfaturi de unde sa procur unele exact ca cele originale, le astept cu drag... Am intrat si pe winter mode. Toate cele bune!

IMAG6196.jpg

IMAG6195.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Ai lipit un conținut cu formatare.   Elimină formatare

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...