Sari la conținut

sugestii forum


TOM
 Share

Recommended Posts

am actualizat si aplicatia de feedback, vad ca s a pastrat tot - a costat 5$ /an 

am actualizat si aplicatia member map - FREE

am instalat un plugin ce arata in dreptul numelui daca respectivul e online (bulina verde) sau nu (bulina gri)

 

urmeaza si altele. va rog sa spuneti daca aveti ideei de aplicatii sau plugin-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

limba romana instalata nu are treaba cu numele sectiunilor si topicurilor, e strict pentru interfata forumului.
legat de diacritice, e o problema si nu putem converti vechiul text , trebuie modificat manual peste tot pe unde e el gresit. din pacate asta cere f mult timp.....o sa le modificam usor usor

cred ca tema de mobil a site-ului nu e modificata, o sa o modific in curand. in afara de asta mai sunt topic uri vechi ce au diacritice in ele, alea vor trebui de asemenea modificate manual sau lasate asa

 

legat de ultima pagina citita: ca sa te duca direct la ultima pagina, trebuie sa dai click pe data/ora si nu pe nume. asa functioneaza noua versiune de soft

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca puteai pune o perioada mai mare, si dau exemplul meu.

Am cateva maruntisuri la vanzare. Cat sunt plecat din tara, nu dau up la topic, pentru ca e fara rost, nefiind cineva acasa care sa le expedieze, daca e cazul. Dau Up cand vin.

Daca mi se va inchide topicul automat, ce fac? Deschid altul???

Posibil sa nu fiu doar eu in aceasta situatie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Ai lipit un conținut cu formatare.   Elimină formatare

  Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...